Simple Table of Contents (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Position
it: Posizione

en: Above
it: Sopra

en: Usage
it: Utilizzo
