Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Position
oc: Posicion

en: Above
oc: En dessús

en: Usage
oc: Utilizacion
