Simple Table of Contents (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Position
sk: Pozícia

en: Above
sk: Nad

en: Usage
sk: Využitie

en: Below
sk: Pod
