Simple tweets (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
