Simple tweets (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Time
hu: Idő

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: loading
hu: betöltés

en: Services
hu: Szolgáltatások
