Simple tweets (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
