Simple tweets (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Time
nl: Tijd

en: User
nl: Gebruiker

en: Services
nl: Diensten

en: Max tweets
nl: Maximumaantal tweets
