Simple tweets (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Time
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: loading
ru: загружается

en: Services
ru: Службы

en: Retweets
ru: Ретвиты
