Simple tweets (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Time
uk: Час

en: User
uk: Користувач

en: loading
uk: завантажується

en: Services
uk: Служби

en: Retweets
uk: Ретвіти
