Simple tweets (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Time
vi: Thời gian

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: loading
vi: đang tải
