Simple tweets (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: loading
eu: Kargatzen

en: Services
eu: Zerbitzuak
