Simple tweets (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Time
oc: Ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Services
oc: Servicis
