Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።
