Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Fields
ar: الحقول

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.
