Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।
