Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Fields
cy: Meysydd

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Maxlength
cy: Hyd mwyaf

en: Min
cy: Isafswm
