Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Fields
el: Πεδία

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Maxlength
el: Μέγιστο μήκος

en: Insert this token into your form
el: Εισάγετε αυτό το σύμβολο (token) αντικατάστασης στην φόρμα σας

en: First click a text field to insert your tokens into.
el: Κάντε πρώτα κλικ σε ένα πεδίο κειμένου για να εισάγετε τα σύμβολα (tokens) αντικατάστασης σε αυτό.
