Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Fields
eu: Eremuak

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Rules
eu: Erregelak
