Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Fields
fi: Kentät

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Range
fi: Alue

en: Rules
fi: Säännöt

en: Maxlength
fi: Enimmäispituus

en: Insert this token into your form
fi: Lisää merkkejä kaavakkeeseesi

en: First click a text field to insert your tokens into.
fi: Valitse ensin teksti johon merkit syötetään.
