Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: This field is required.
fil: Kinakailangan ang patlang na ito.
