Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Fields
gl: Campos

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Range
gl: Rango

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima
