Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.
