Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Fields
hr: Polja

en: This field is required.
hr: Nužno polje.
