Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Fields
is: Svæði

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Rules
is: Reglur
