Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು
