Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Fields
lt: Laukeliai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Range
lt: Diapazonas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Minlength
lt: Minimalus ilgis
