Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.
