Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.
