Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Fields
oc: Camps

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Rules
oc: Règlas

en: Insert this token into your form
oc: Inserir aqueste geton (<em>token</em>) dins vòstre formulari

en: First click a text field to insert your tokens into.
oc: Clicatz d'en primièr sus un camp de tèxte per inserir vòstres getons (<em>tokens</em>) dins celui -ci.
