Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.
