Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.
