Simple Validation (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก
