Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Fields
tr: Alanlar

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Rules
tr: Kurallar

en: Maxlength
tr: Maksimum uzunluk

en: Max
tr: Maks

en: Min
tr: Enaz

en: Insert this token into your form
tr: Bu değişkeni formunuza ekleyin
