Simple Validation (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Fields
eo: Kampoj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Rules
eo: Reguloj
