Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Fields
et: Väljad

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Range
et: Vahemik

en: Rules
et: Reeglid

en: Max
et: Maksimaalne

en: Min
et: Minimaalne
