Simple Validation (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Fields
jv: Field

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.
