Simple Validation (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.
