Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Fields
lv: Lauki

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Range
lv: Diapazons

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Max
lv: Maks.
