Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany
