Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Form ID
ru: ID формы

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Fields
ru: Поля

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Range
ru: Диапазон

en: Rules
ru: Правила

en: Maxlength
ru: Максимальная длина

en: Max
ru: Макс

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Min
ru: Мин

en: Insert this token into your form
ru: Вставить этот токен в вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
ru: Сначала кликните в текстовое поле, чтобы вставить токены.

en: Are you sure that you want to delete %name from database?
ru: Вы уверены, что хотите удалить навигационную линейку "%name"?
