Simple Validation (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.
