Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.
