Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.
