Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Fields
be: Палі

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Rules
be: Правілы
