Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: This field is required.
bg: Задължително поле.
