Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས
