Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Fields
cs: Pole

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Range
cs: Rozsah

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.
