Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།
