Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Fields
hu: Mezők

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Range
hu: Tartomány

en: Rules
hu: Szabályok

en: Maxlength
hu: Legnagyobb hosszúság

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Min
hu: Legkisebb

en: Insert this token into your form
hu: A vezérjel beszúrása az űrlapba

en: First click a text field to insert your tokens into.
hu: Először rá kell kattintani egy szöveges mezőre, ahová a vezérjelet be kell szúrni.

en: Required Field
hu: Kötelező mező
