Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Fields
ka: ველები

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.
